“Taking a decision to stretch myself outside my comfort zone has taken me by surprise. How glad I am that I took the risk.” Kerli

KASUTA VÕIMALUST

Oleme omalt poolt teinud kõik selleks, et muuta sinu merereis tõeliselt eksklusiivseks 5-tärni puhkuseks. Saarte vahel seilates saad nautida päikeseteki, kokpiti, salongi ja oma hubase kajuti teenuseid. Ent on ka teine võimalus – seilamisel kaasa lüüa.

ACUSTICA pardal on sul ainulaadne võimalus õppida purjetamist nii suurel jahil ning oma ala parimate käe all. Siin omandad oskusi, mida raamatukaante vahelt ei leia. Meri on pidevas muutumises ning vaatamata väikestele vahemaadele pakub Kreeka saarestikes seilamine piisavalt muutlikke olusid, et nädala jooksul purjetamisest ülevaade saada. Mugavaks purjetamiseks on ACUSTICAL rullgroot ja rullgenoa, mis sobiva ilma puhul annavad jahi kiiruseks kuni üheksa sõlme.

Et mis asjad on need „rullgroot“ ja „rullgenoa“? Kõigest üks nädal meie meie meeskonna liikmena ning lisaks nimetustele oskad neid asju juba ka käsitseda. Samuti võid sõna sekka öelda, kui jutt käib vallamisest, pautimisest, stauimisest, kerimisest ja kokku panemisest. Tead hästi, mis asi on knaap, kaabel, küünarnukk, sefiir, pakpoord ja tüürpoord.

Loomulikult võid asja ka lihtsamalt võtta ja pühendada oma aega purjetamisele just nii palju, kui heaks arvad. Valik on sinu.

All Events

Upcoming Events

17 October 2020
24 October 2020