Puhkusmerel Mallorcal 22.09-28.09

Loading Events
  • This event has passed.

Puhkusmerel Mallorcal 22.09-28.09

22.09- 28.09 seilame Mallorcal

Mallorca on üks neljast Hispaania Baleaaride saarestiku kuurortsaarest, mis on tõenäoliselt paljude eurooplaste jaoks omamoodi päikesereiside klassika. Siin on olemas kõik eeldused kuninglikuks puhkuseks – vahemereline kliima, hunnitu loodus ning piiramatu valik restorane ja kohvikuid.
Vaatamata populaarsusele turistide seas, leidub siin ka täiesti privaatseid ja turismiärist puutumatuid paiku, kus kontakt saare hingega on vahetum ja vabam.

Väikese saare kohta on Mallorca loodus hämmastavalt mitmekesine. Saare ligi poole tuhande km pikkusel rannikul võib kohata nii raskesti ligipääsetavaid türkiissinise veega liivaseid lahesoppe kui ka pikki, laugjaid valge liivaga randu. Vaatamata suurele turistidehulgale on ikka võimalik leida privaatsust pakkuvaid puutumatuid paiku, kus rahus tõelist Mallorcat nautida. Imelist loodupilti täiendavad männimetsadega kaetud mäenõlvad, mille kõrgus on kohati rohkem kui 1400 m üle merepinna ning oliivi- ja apelsinisalud tasasel keskmaal.

Pealinn Palma de Mallorcas on palju põnevaid arhitektuurimälestisi, millest tuntuim on lahekaldal asuv imposantne Palma katedraal ( La Seu, katalaani k.). Majesteetlik gooti kirik rajati 14.-16.sajandil ning on muutunud linna sümboliks. Lisaks köitvale arhitektuurile pakub Palma de Mallorca piisavalt ajaveetmisvõimalusi, mille hulka kuuluvad muuseumid, kunstigaleriid, kaubanduskeskused, baarid ja ööklubid.

Naudime Mallorcat nii maalt kui merelt. Päeval seilame kaunites paikades ja peale lõunat peatume mõnes kaunis sadamas

Mallorca: lennud Palma de Mallorca

Tegemist on ajalooliselt huvitava paigaga – saar on inimeste poolt asustatud juba umbes 9000 aastat!

Alustame oma purjetamist Palmast, Palmas asub ka palju ajaloolisi monumente ja mitmeid muuseume

1.päev

Esimine päev sõidame 20 miili Palmast – Puerto de Santa Ponsasse. Koht on tuntud oma kaunite randade ja populaarse ööeluga.

2.päev

Seilame edasi sadamalinna Andratx’i. Andratx on traditsiooniline väike hispaania linnake, mis on jäänud turistide poolt puutumata. Igal kolmapäeval on seal suur turg, kus võib leida palju huvitavat kohaliku toodangut.Mõned km eemal keskusest on aga uhked luxus villad ja kuurortid.

3.päev

27km Palmast põhjas asub linn nimega Soller, kus teeme oma järgmise peatuse. Sadamast linnani on mõned km ja tee  möödub veetlevaist maastikest, mida kaunistavad männimetsad, oliivisalud ja tsitrusepuude aiad.

4.päev

Liigume edasi Dragonera saarele, mis on looduskaitse all ja tuntud sisalike saarena.

5.päev

Lõunas asuv Cabrera saar on osa saarestikust, mis on looduskaitse all, sest sealne elustik on looma- ja taimeliikide poolest eriti rikas. Sellepärast on ka saare ümber seilamine äärmiselt kaunis. Saare pindala on 15 km². Saar on künklik, kõrgus kuni 172 meetrit.

6.päev

Hakkame tagasi liikuma Palma poole ja teeme peatused vastavalt soovidele ja ilmastiku oludele.

Enamasti  soovivad reisijad Santa Ponsases veel aega veeta, kus on võimalik liikuda 5km kaugusel olevasse Magalluf linna ja aktiivset ööelu näha.

 

Osalustasu 650€/1inimene kaheses kajutis

Jaga sõpradega ja broneeri privaatlaev
Küsi infot ja Broneeri reis Info@puhkusmerel.ee või +37256632722

Jaga Facebookis oma sõpradega ja broneeri privaatne laev:

Details

Start: 22. September 2019
End: 28. September 2019
Cost: €650

Venue

Mallorca

Spain

Organizer

Puhkusmerel
Phone: +3725663 2722
Email: