Jahiga Kreekas Korfu saare ümbruses 10.-16.05.2020 VÄLJA MÜÜDUD

Loading Events
  • This event has passed.

Jahiga Kreekas Korfu saare ümbruses 10.-16.05.2020 VÄLJA MÜÜDUD

PUHKUS MEREL
Elu elamus

Elu puhkus täis päikeselisi emotsioone ja sügavsinist Vahemerd valgete purjede all. Avasta Kreeka saarestikke kogenud kapteni poolt juhitud kaunil jahil, nautides suurepärast reisiseltskonda ja vahemere hõrgutisi. Külasta ajaloolisi väikelinnu täis eksootilisi maitseid, snorgelda kristall-selges rannikuvees, päevita jahi avaral päikesedekil – unustamatu elamus kogu eluks.

JAHIGA KORFUl JA SAARE ÜMBRUSKONNAS

Marsruut: Korfu – Syvota – Paxos – Antipaxos – Korfu

Korfu on üks ilusamaid ja rohelisemaid Kreeka saari. Siin kohtab igal sammul oliivi- ja apelsinisalusid, mäed on kaetud männi- ning seedrimetsaga.

Peamised vaatamisväärsused Korful on siin leiduvad türkiissinise veega laguunid, pealinn Kerkyra oma ehitiste ja meluga ning lähedal asuvad väikesaared Paxos ja Antipaxos. Meresõidud pakuvad imeilusaid vaateid, lisaks on võimalus näha saarte rannikutel olevaid koopaid.

Korful asuvad ka mõned Veneetsia perioodist pärilt kindlused, hulgaliselt huvitavaid kloostreid, kirikuid ja paleesid, mis keskmisest veidi suurema ajaloohuvi korral kahtlemata vaatamist väärt on.

KÜLASTAMIST VÄÄRT VAATAMISVÄÄRSUSED

KORFUL

Korfu linn
Kohalike jaoks Kerkyra on Korfu saare pealinn, millele on suurimat mõju avaldanud Veneetsia periood. Linn tundub rohkem Itaalia- kui Kreekapärane.

Paleokastritsa küla
Loetakse üheks kaunimaks Kreeka külaks üldse. Asub looduslikult imekaunis kohas, kus leidub mitu randa, sadam ning ka 13 saj. ehitatud klooster-muuseum.

Kassiopi küla
On arenenud väikesest poolsaarel asuvast traditsioonilisest kalurikülast moodsaks kuurordiks, kus leidub nii ajalugu kui tänapäeva. Olemas on nii Zeuzi tempel, mis 5 sajandil muudeti kirikuks, Bütsantsi kindlus kui ka restoranid, baarid ja klubid.

Vana merekindlus (Palaio Frourio)
On saare kõige tuntum ja enimkülastatav Veneetsia ajastu kindlus.

Püha Spyridoni kirik
See 1590 ehitatud pühakoda asub pealinnas ja on kõige olulisem pühapaik saarel

SYVOTA
Sinine ja roheline on peamine põhjus, miks Syvotat peetakse Kreeka üheks eksootilisemaks sihtkohaks; pitsilised kaldad, lopsakad rohelised saarekesed, kristallselge veega rannad ja salajased lahed. See on ideaalne peatuspaik Joonia saarestikus purjetajatele. Ranniku lähedal on väikesaared Mavro Orosi (Must mägi), Agios Nikolaos, Mourtemeno ja teised väiksemad saared. Kõige tuntum rand Pisina (tähendab basseini) asub Agios Nikolaos.

PAXOS

Gaiose linn ja sadam.
Gaios oma Veneetsia arhidektuuriga on Paxose pealinn ja saare suurim linn.

Lakka linn
Asub saare põhjatipus, laht on kristall-türkiissinise veega ja suurepärane koht jahtidega peatumiseks.

Kivist veehoidlad
Kivibasseinid vihmavee hoidmiseks on uuristatud maa sisse ja kaetud väikeste kivihoonetega.

ANTIPAXOS
Anti-Paxose kristallselge veega idüllilised laguunid on võrreldavad Kariibi mere vetega. Suurepärased kohad ujumiseks ja puhkamiseks.

Hind: 350 €/ 1 inimene kaheses kajutis
Hind sisaldab:
– majutust kaheses kajutis
– kapteni teenust
– SUP laudasid
– snorgeldamise varustust
– söögitegemise võimalusi
– ankrus olles jullaga transporti maale ja tagasi

Hind ei sisalda:
– Lennukipileteid, transfeere
– Sadamatasusid
– Sööke
– Kütust
– Tervise- ja muud kindlustust

NB! Kirjeldatud marsuurt võib muutuda vastavalt ilmale, eelkõige tuuletele ja klientide soovil. Kõik on meie enda kätes. Tutvuge Korfu ja lähisaartega lähemalt, leidke enda jaoks huvitav sihtkoht ja tehke ettepanek just sinna purjetada. Kui tuul lubab ja ülejäänud reisiseltkond nõus, siis sinna me ka purjetame.

Loe purjejahist siit: Jaht Acustica

PRIVAATNE MEREREIS ACUSTICAL

Kui kuulute sõpruskonda, kes ei suuda teineteisest ka puhkuse ajal eemal olla, siis korraldage endale ja oma sõpradele-sõbrannadele unustamatu merereis ACUSTICAL. Teie poolt 8-liikmeline reisiseltskond ja marsruut, meie poolt teostus.

Privaatne merereis ACUSTICAL on suurepärane võimalus külastada oma sõpruskonna või ühiste huvide kaudu seotud klubiliikmetega mõnda Kreeka saarestikus toimuvat festivali, messi või kontserti. Pärast väsitavat õhtut või pingelist päevatööd ei ole teie sihtkohaks mitte hotellituba, vaid lainetel vaikselt õõtsuv jaht. Kas majesteetlik alus liigub erinevate saarte vahel või püsib truult ankrus, selle üle otsustate teie.

Jaga Facebookis oma sõpradega ja broneeri privaatne laev:
May 10 2020

Details

Start: 10. May @ 12:00 am
End: 16. May @ 2:00 pm
Cost: 490€

Venue

Korfu

Corfu, Greece

+ Google Map

Schedule

  • Korfu
  • Syvota
  • Paxos
  • Antipaxos
  • Korfu
  •  

Organizer

Puhkusmerel
Phone: +3725663 2722
Email: